Trendyol’un önerdiği yetkili ajans NewTV Generation (ENG İş Geliştirme ve Yatırım Ltd. Şti.)’ın Trendyol’un affiliate sistemi olan ​ Trendyol Affiliate Program (TAP) bilgilendirme sayfasına hoşgeldiniz.

ÖNEMLİ AÇIKLAMA 1: NewTV Generation (ENG İş Geliştirme ve Yatırım Ltd. Şti.), Trendyol’un affiliate sistemi olan Trendyol Affiliate Program (TAP) kayıtlarında, ajans değişikliklerinde veya iptallerinde hiçbir şekilde sözleşme, kontrat, ceza, cayma bedeli, tazminat gibi bir ön şart koymamaktadır.

NewTV Generation (ENG İş Geliştirme ve Yatırım Ltd. Şti.) olarak Trendyol ile iş birliğimiz Nisan 2018’de küçük bütçeli bir influencer ‘’deneme projesi’’ ile başladı. O günden bugüne kadar muazzam bir hızda artarak halen devam etmekte. Birçok celebrity, makro influencer ve mikro influencer projelerimiz ile yüzlerce milyon erişim aldık.

Aralık 2020’de yaklaşık 2,5 seneye dayanan bu yakın iş birliğimizi bir üst seviyeye taşımaya karar verdik ve NewTV Generation (ENG İş Geliştirme ve Yatırım Ltd. Şti.) olarak Trendyol’un affiliate sistemi olan Trendyol Affiliate Program (TAP)’a ajans olarak kaydımızı gerçekleştirdik.

2021 yılı ile, NewTV Generation (ENG İş Geliştirme ve Yatırım Ltd. Şti.), Trendyol’un önerdiği en büyük ve tek yetkili Trendyol Affiliate Program ajansı olarak faaliyet göstermektedir.

NewTV Generation (ENG İş Geliştirme ve Yatırım Ltd. Şti.) olarak 1.000’in üzerinde kayıtlı influencer ile Trendyol’un affiliate sistemi olan Trendyol Affiliate Programı (TAP)’ın büyümesine ve gelişmesine katkı sağlamaktayız.

Trendyol’un affiliate sistemi olan Trendyol Affiliate Program (TAP) dahilinde NewTV Generation (ENG İş Geliştirme ve Yatırım Ltd. Şti.)’i seçmiş olan influencerlar’a kayıt sürecinin başından paylaşımlara başlamalarına ve ödemelerini almalarına kadar yardımcı oluyoruz.

NewTV Generation (ENG İş Geliştirme ve Yatırım Ltd. Şti.) ile Trendyol’un affiliate sistemi Trendyol Affiliate Program (TAP)’a dahil olan influencer’lar, Trendyol ile haftalık olarak gerçekleştirdiğimiz düzenli toplantılar sayesinde problemlerini hızla giderebilmektedir. NewTV Generation (ENG İş Geliştirme ve Yatırım Ltd. Şti.) olarak Trendyol dışında birçok markanın (iş birliği içerisinde olduğumuz markaları BURADAN görebilirsiniz) influencer marketing ajansı olduğumuzdan, birlikte çalıştığımız influencerlara Trendyol Affiliate Program (TAP) dışında birçok ek kazanç fırsatı sağlamaktayız.